بعدی
like
در سی‌وچهارمین جشنواره موسیقی فجر

گروه «رستاک» موسیقی اقوام مختلف ایران را اجرا می کند

‏. ‏(‏۱۶-‏بهمن-‏۱۳۹۷)

گروه «رستاک» با اجرای موسیقی اقوام مختلف ایران در سی و چهارمین جشنواره موسیقی حضور خواهند داشت.

به گزارش آرت کافه،فرزاد مرادی نوازنده و خواننده گروه موسیقی «رستاک» با اعلام این خبر گفت: رپرتوآر این اجرا شباهت هایی به آخرین اجرای گروه که حدود یک ماه پیش در برج میلاد داشتیم، دارد. ، قطعاتی از آلبوم-های« بهار»، «میان خورشیدهای همیشه»، «سرنای نوروز» و «همه اقوام من» که شامل قطعات جدید و قدیمی است توسط گروه اجرا خواهد شد.


موسیقی فرزاد مرادی  گروه موسیقی  رستاک  جشنواره موسیقی فجر

وی تصریح کرد:این مجموعه پرانرژی شامل موسیقی مناطق آذربایجان، کردستان، لرستان، بختیاری، بوشهر، کرمان، خراسان، مازندران، گیلان و منطقه فارس است که سعی کرده ایم با اجرایی متفاوت و ایجاد فضاهایی جدید در بخش صوتی و بصری تا پایان کنسرت با مخاطبان خود همراه باشیم.

پوستی نیز در رابطه با تم اصلی جشنواره امسال که حمایت از آهنگسازان ایرانی است گفت: جشنواره موسیقی هرسال هدفمندتر برگزار می شود. موضوعی که جشنواره امسال به آن توجه کرده، نشانه عمیق شدن نگاه در این زمینه است که می تواند باعث پیشرفت موسیقی شود.

وی درمورد استقبال مردم از جشنواره موسیقی فجر افزود: به هر حال طی سال های گذشته تجربه های خوبی در ارتباط با برگزاری جشنواره کسب شده است. باعث خوشحالی ماست که یکی از پر مخاطب ترین گروه های جشنواره هستیم و امسال هم همچون سال های گذشته امیدواریم با مجموعه قطعاتی که برای این اجرا آماده کرده‌ایم ،رضایت مخاطبان را در رابطه با علاقه مندان به موسیقی برآورده سازیم تا این اجرا بتواند تجربه موثر دیگری برای علاقمندان موسیقی مناطق ایران باشد.

اجرای گروه رستاک ۲۶ بهمن ماه در تالار وحدت در ساعت ۲۱ برگزار خواهد شد.