بعدی
like

استقبال از نمایش «کال سنتر» در تماشاخانه صحنه آبی

‏. ‏(‏۲۱-‏بهمن-‏۱۳۹۷)

تماشاگران از نمایش «کال سنتر» که در تماشاخانه صحنه آبی روی صحنه است استقبال کردند .

به گزارش آرت کافه، «کال سنتر» در قالب طنز اجتماعی، سبک زندگی متولدین سه نسل، یعنی دهه های ۶۰، ۷۰ و ۸۰ را که در کنار هم برای رسیدن به اهداف خود مشغول به کار هستند، به نمایش می گذارد و اجراهای خود را از چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه در تماشاخانه صحنه آبی آغاز کرده است.


تئاتر کال سنتر  عقیل بهرامی امیرحسن خواجوی امیرحسین مهماندوست مهران شیرازیان وحید باقری مریم اسمعیلی فومنی درآسا درتاج سپهر بهرامیان عرفان راشد محمد امین امیری پگاه کشفی مریم خیری رضا خدابنده لو  یاسین محمدشاهین

«کال سنتر»با نویسندگى و کارگردانی عقیل بهرامی و تهیه کنندگى امیرحسن خواجوی اجرا می شود..

امیرحسین مهماندوست، مهران شیرازیان، وحید باقری، مریم اسمعیلی فومنی، درآسا درتاج، سپهر بهرامیان، عرفان راشد، محمد امین امیری، پگاه کشفی، مریم خیری، رضا خدابنده لو و یاسین محمدشاهین در آن بازی می کنند.

از دیگر عوامل مى توان به :علی دولت آبادی (دستیار کارگردان)، احسان رافتی و مجتبی حبیبی (عکاس)، زهرا محبیان (مشاور زبان استانبولی)، سید محمد صادق سیادت (مشاور رسانه) و هما قاسمی (مسوول هماهنگی) اشاره کرد.

در خلاصه داستان کمدی «کال سنتر» آمده است : جوان دهه شصتی پس از خواندن کتاب راز تصمیم به کارآفرینی می گیرد به کمک دو تا از بچه محل های قدیمی خود شروع به جذب نیرو های دهه شصتی، هفتادی و هشتادی می کنند!!! آنها برای کسب درآمد، پروژه های عجیب و غریبی را در شرکت (کال سنتر) انجام می دهند،اما در این میان اتفاقات غیر منتظره ای رقم می خورد که ...

در این نمایش قسمتی از آن به زبان ترکی استامبولی اجرا می شود. در خلال این نمایش اتفاقاتی از تهران در شهر استامبول رقم می خورد.

«کال سنتر» هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در تماشاخانه صحنه آبی به آدرس: خیابان ولیعصر بالاتر از خیابان زرتشت کوچه نوربخش پلاک ۱۹ به اجرا می رود .

خرید آنلاین بلیت در سایت تیوال قابل دسترسی است.