یادداشت


پیوند استعلایی میان مرفین و شوکران

پیوند بنیامین و سقراط در همین‌جاست: در نوعی پیوند استعلایی میان مرفین و شوکران، بر زمینۀ یک تئاتر روایی و دیالکتیکی و با پس‌زمینه‌ای از مسیحا و فرشتۀ تاریخ.

۱ روز و ۹ ساعت پیش

شورای شهر تهران اگر دغدغه خدمت به مردم را دارد،جشنواره فیلم شهر را منسوخ کند!

شورای شهر که باید در خدمت مردم باشد و نیازهای شهری را برطرف کند،چرا در برابر جشنواره فیلم شهر و هدر دادن بودجه های کلانش، موضع گیری نکرده و جلسه ای راه نینداخته تا به معضلات آن رسیدگی کند؟

۲ روز و ۶ ساعت پیش

ادعا،اثبات می خواهد آقای وزیر!

اهالی دلسوز سینما و رسانه از ادامه حیات سینمای ایران ناامید شده اند،زیرا حتی در دوردست ها نیز،کورسوی امیدی به چشمان منتظرشان نمی آید!

۴ روز و ۲۲ ساعت پیش

پشه جوانمرد،خونخواران نامرد!

چرا از کار سرمایه گذارانی که با مکیدن خون مردم و دست اندازی به بیت المال مردم پول مشکوک و حرام وارد سینما و تئاتر ایران کردند و می کنند رگ غیرتت باد نمی کند؟!

۵ روز و ۵ ساعت پیش

که ای صوفی شراب آنگه شود صاف/ که در شیشه بماند اربعینی

۳۱خرداد مصادف است باچهلمین روز درگذشت کارگردان متعهد سینما وتلویزیون مرحوم محمد ابراهیم سلطانی فر.

۶ روز و ۱۴ ساعت پیش

عزم جمعی برای بیرون کردن چاپلوسان و کاسه لیسان از ساحت هنر،سینما و رسانه ها

ریشه کن کردن این پدیده منفور و مذموم از کل جامعه،امری است محال،اما می توان با یک عزم جمعی، چاپلوسان و کاسه لیسان را از ساحت هنر،سینما و رسانه بیرون انداخت و به زباله دانی تاریخ تبعید کرد.

‏۲۵-‏خرداد-‏۱۳۹۸

تفاوت دنیای فیلمنامه نویسی با کارگردانی

متاسفانه در سینمای ایران هر کسی به خود جرات می دهد در کار دیگران دخالت کند.این موضوع به فیلم ها و سریال های ایرانی آسیب زده و می زند.

‏۲۴-‏خرداد-‏۱۳۹۸

برگزاری جشنواره‌های فراوان،هیاهویی است برای هیچ!

اکثر جشنوارهایی که در ایران برگزار می شود،محفلی است فامیلی و دوستانه که همه از آن فیض ببرند،به جز مردم،سینماگران و علاقه مندان سینما!

‏۲۲-‏خرداد-‏۱۳۹۸