بعدی
like

اجرای «ادامه دارد...» در تماشاخانه انتظامی

‏. ‏(‏۱۴-‏اردیبهشت-‏۱۳۹۸)

نمایش «ادامه دارد...» با نویسندگی مهدیه حسینی و کارگردانی فرهاد خوشه از ۱۸ اردیبهشت در تماشاخانه انتظامی روی صحنه می رود.

به گزارش آرت کافه،این نمایش داستان زن و مردی در یک آپارتمان است که رابطه این دو به مرور روشن خواهد شد. میلاد اکبرنژاد، مهتا پناهی و رازگل معتمدی در این نمایش ایفای نقش می کنند.


1

فرهاد خوشه که پیش از این نمایش های «وعده‌گاه نهنگ‌ها» در تالار مولوی خوانش و«قوی تر» را در تالار مولوی، تئاتر مستقل تهران و تماشاخانه تئاتر باران روی صحنه برده است؛ در جدیدترین تجربه خود به سراغ نمایشنامه ای اجتماعی رفته است.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از :مجری طرح: حسن جودکی، بازیگران صدا: مهدیه حسینی، علی‌محمد حسام‌فر، طراح صحنه و لباس: لیلا طاهرپسند، طراح نور: شاهین رحمانعلی، دکوراتور: حسین طاهربخش، مشاور رسانه : مریم رودبارانی،احمد حجارزاده، امور بین الملل: سحر ابراهیمی، عکاس و ساخت تیزر: مسعود انعامی، طراحی پوستر و بروشور: حمید شیرزاد، دست یارکارگردان:میثم فرهومند، منشی صحنه : ترانه ملکی ، سحر طباطبایی، مدیران صحنه محمد هاشم لطفی وحمید باباخانی.

این نمایش از هجدهم اردیبهشت تا دوازده خرداد در تماشاخانه انتظامی روی صحنه می‌رود . پیش فروش بلیت‌های آن در سامانه تیوال آغاز شده است.

«ادامه دارد...» هر شب راس ساعت ۲۱ اجرا می‌شود.