بعدی
like

اکران «سامورایی در برلین» برای کودکان کار و زنان و دختران آسیب دیده

‏. ‏(‏۱۹-‏خرداد-‏۱۳۹۸)

فیلم سینمایی «سامورایی در برلین» با کارگردانی مهدی نادری برای کودکان کار و زنان و دختران آسیب دیده به نمایش درآمد.

به گزارش آرت کافه ،در مراسم ویژه ای در موزه سینما و با همکاری کمیته فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران ومحمد جواد حق‌شناس رییس کمیته ،شهرداری منطقه یک،موزه سینما،جمعیت طلوع بی نشان ها،انجمن احیا،خیریه ملائک و با حضور کارگردان و بازیگران فیلم ،«سامورایی در برلین» برای جمعی از کودکان کار و دختران و بانوان آسیب دیده اجتماعی در موزه سینما به نمایش در آمد.


1

پیش از نمایش این فیلم مهدی نادری گفت :خوشحالم که این فیلم برای گروهی به نمایش در می آید که تعدادی از آنها تا امروز سینما نرفته اند . امیدوارم که اولین تجربه برای شما خوشایند باشد.

وی ادامه داد : سعی می کنیم ارتباط خود را با اعضای انجمن هایی که در حوزه اجتماعی و آسیب های اجتماعی فعالیت می کنند ادامه بدهیم. زیرا معتقدیم که این کودکان استعدادهای زیادی دارند و سینما و تئاتر و اصولا هنر راه مناسبی برای تربیت نسل آینده و تبدیل بزه اجتماعی به فرصت طلائی است.

محمد جواد حق شناس نیز با تشکر از سازندگان فیلم سامورایی در برلین تاکید کرد: این اکران اولین بار است که با این روش و با همکاری سینماگران دغدغه مند انجام می شود و از این به بعد هر هفته یک فیلم را برای گروه های آسیب دیده اجتماعی نمایش می دهیم.

در این مراسم نادر مشایخی و محسن حسینی بازیگران فیلم نیز حضور داشتند.