بعدی
like

«دریا نزدیک است» آماده پخش شد

‏. ‏(۵ روز و ۱۹ ساعت پیش)

مینی سریال «دریا نزدیک است» با کارگردانی علی مهدی پور آماده پخش از شبکه سه سیماست.

به گزارش آرت کافه، فرزین مهدی پور نویسنده و تهیه‌کننده این مینی سریال ۶ قسمتی که تصویربرداری این مجموعه را شهریورماه سال جاری در جنوب ایران شروع کرد گفت: تمامی مراحل فنی مجموعه «دریا نزدیک است» به اتمام رسیده و با قراردادی که با شبکه سه سیما تنظیم کردیم این مینی سریال اردیبهشت‌ ماه سال ۹۸ از این شبکه پخش می‌‌شود.


1

این نویسنده در ارتباط با داستان «دریا نزدیک است» بیان کرد: علی مراقب بیماران در حال احتضار است و در تلاش معاش برای خانواده‌اش، فراز و نشیب‌های را از سر می‌گذراند و درروند دقایق به بیماری از دریا آمده می‌رسد. او از کشاکش امواج گذشته است و در وقت عزیمت بزرگ خود علی را به آرامش می‌رساند. درست لحظه‌‌ مرگ، زندگی آشکارا به دیدار می‌آید.

در این مینی سریال بازیگرانی چون: جهانگیر الماسی، نادر فلاح، بهرام ابراهیمی، مریم سرمدی، علی طالب لو، رضا فیاضی، محمد ساربان و مهرناز پشتیبان بازی دارند.

سایر عوامل مینی سریال « دریا نزدیک است» عبارت‌اند از: علی مهدی پور کارگردان، حمید روزبهانی مدیر تصویربرداری، سعید خراسانی تصویربردار، جعفر علیان صدابردار، علیرضا صالحی مدیر برنامه‌ریزی و تولید ، سعید یاسی پور تدوین، مجتبی محمدی دستیار اول کارگردان، شهرام قدیری طراح صحنه و لباس، محمد قومی طراح چهره‌پردازی، رمضان بهزادی جانشین تولید، رامین بهزادی مدیر تدارکات، مجید فیلی دستیار دوم کارگردان و ابراهیم تمهید هماهنگی تولید بوشهر.

مینی سریال ۶ قسمتی «دریا نزدیک» است کاری از مرکز سیما فیلم است که اردیبهشت‌ماه سال ۹۸ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.