بعدی
like
علی نصیریان:

دوست ندارم خیابانی به نام من باشد

‏. ‏(‏۴-‏اردیبهشت-‏۱۳۹۸)

دوست ندارم خیابانی به نام من باشد،زیرا در آن خودنمایی و حس ریاست وجود دارد .

به گزارش آرت کافه، علی نصیریان که برای تماشای فیلم پشت‌صحنه و انتخاب بازیگران فیلم «گاو» به پردیس سینمایی چارسو آمده بود، درباره بخش «فیلم های کلاسیک مرمت شده» در جشنواره جهانی فیلم فجر گفت: این اتفاق بسیار بزرگ و خوبی است که به همت جشنواره جهانی فیلم فجر رقم می خورد، زیرا باعث حفظ فیلم ها می شود و آن ها را با کیفیتی بهتر قابل دیدن می کند. این فیلم ها یادگارهای تاریخ سینمای ما هستند و باید در حفظ و بازنمایی آنها کوشید.


1

این بازیگر پیشکسوت در بخش دیگر صحبت هایش نارضایتی خود را از نامگذاری خیابانی به نامش در تهران ابراز کرد و تصریح کرد: این کار را دوست ندارم، زیرا در آن خودنمایی و حس ریاست وجود دارد و من علاقه ای به این امر ندارم.

نصیریان از همبازیان گذشته اش که دیگر در قید حیات نیستند یاد کرد و گفت: رفتن آنها برای من بسیار غم انگیز است، خانم ها صفوی و شهابی، آقایان بهجت، مشایخی، انتظامی و... هنرمندان بزرگی بودند که از میان ما رفتند.

وی در پایان با اشاره به خاطره ای از ایفای نقش در فیلم «گاو» گفت: در جلسات گریم خیلی گفت و گو داشتیم که چه کار کنیم صورت های مان نسوزد. از من و انتظامی و مشایخی خواستند که به بندر انزلی برویم و آفتاب بگیریم!

عزت الله رمضانی فر دیگر بازیگر فیلم «گاو» در ادامه صحبت های علی نصیریان بیان کرد: البته آقای انتظامی نیامدند و گفتند می خواهند در حس و حال نقش شان باقی بمانند.